אופניים חשמליות 40 קמש

אחת הסיבות אשר מפחידות לא מעט לקוחות אשר רוכשים אופניים חשמליות היא מה היא באמת המהירות אשר האופניים יכולות להגיע ?

לצד כל היתרונות הברורים של אופניים חשמליים יש גם חסרון אחד שהוא הבטיחות – אשר אותו חברת דרים בייק נועלת בצורה הטובה ביותר כאשר אנו מתחייבים לשווק את האופניים עם רמת האיכות והבטיחות הגבוהה ביותר שניתן להביא לארץ.

אחת הדרכים להבטיח בטיחות היא קביעת הקמ"ש של האופניים מראש , אופניים חשמליות 40 קמש הן לא מהירות מדי אך גם לא איטיות מדי וזה מקנה ללקוח את כל האלמנטים אשר להם הוא באמת זקוק.

אילו עוד אלמנטים חשובים צריכים להיות באופניים חשמליות 40 קמ"ש:

- כיסא בטיחותי : הכסא הוא חלק חשוב מאוד עבורכם ועבור הגב שלכם, אין ספק שכיסא לא בטיחותי ולא נוח עלול לגרום לבעיות גב לאנשים אשר רוכבים הרבה על אופניים חשמליות.
- שלדה איכותית וגוף יציב : קחו בחשבון שאם השלדה אינה איכותית מספיק אורך חיי האופניים לא יהיה ארוך מדי...וזה דבר חשוב ביותר.
- גלגלים יציבים : הרבה מאוד חברות מוכרות היום אופניים חשמליות 40 קמ"ש ויותר עם גלגלים לא איכותיים מספיק, השחיקה עלולה לגרום לבעיות עתידות שסתם יעלו לכם כסף.

ומה לגבי מחירים ?

בכניסה לקטלוג האתר שלנו תוכלו לראות עלויות של אופניים חשמליות מכל הסוגים – גם אופניים חשמליות 40 קמ"ש מוצגות באתר עם כל הפרטים והמחירים .

האם אופניים חשמליות עם 40 קמ"ש היא מהירות גבוהה מדי עבורי ?

לא מעט אנשים מתלוננים שברחובות הרבה מאוד ילדים נוסעים במהירויות גבוהות ומפריעים להולכי דרך...

40 קמ"ש זה לא מהירות גבוהה, אבל תמיד חייבים לזכור שמדובר באופניים חשמליות וצריך להיות זהיר ביותר כאשר נוסעים גם בשולי הכביש וגם במדרכה.

רוצים לרכוש אופניים חשמליות 40 קמש מחברת דרים בייק ? חייגו אלינו כבר עכשיו או השאירו שם וטלפון ואנו נחזור אליכם עוד היום.

מקצועיות

שירות

אמינות

איכות